"Систематично псував повітря": підлеглий позивається до суду на свого шефа

“Систематично псував повітря”: підлеглий позивається до суду на свого шефа

Позовом до суду закінчилася суперечка австралійського  менеджера зі своїм керівником, який “псував повітря” в його присутності.

Про курйозну історію повідомило BBC.  Девід Гінгст звинуватив свого колишнього керівника Грега Шорта, у тому що він “по шість разів на день піднімав свої сідниці і гучно пускав гази” під час їх спільної роботи.

У 2017 році він подав до суду на свого колишнього працедавця, компанію Construction Engineering, оцінюючи збитки у 1,8 млн. австралійських доларів (1,3 млн. доларів США), однак, Верховний Суд штату Вікторія не сприйняв його аргументи, і у квітні 2018 року справа бул закрита.

Але Гінгст вирішив не зупинятися, і оскаржив це рішення у апеляційному судді.

Я сидів обличчям до стіни у маленькій кімнаті без вікон“, – говорив Гінгст на судових слуханях – “Він заходив, гучно пускав гази і виходив. Він міг робити це п’ять або шість разів на день“.

За даними автралійського видання news.com.au, “постраждалий” переконаний, що дії його керівника були частиною плану, аби змусити його піти. Він стверджує, що неодноразово ставав об’єктом цькування на роботі. Так, Девід Гінгст говорить про часті образи та звернення у грубій формі в його сторону з боку керівництва.

Незабаром австралійський апеляційний суд ухвалить остаточне рішення.

Фото – ISTOCK.

Syla.news

Коментувати

293 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up