Рищук обіцяв гроші за "покарання" для Гандзюк

Рищук обіцяв гроші за “покарання” для Гандзюк

Заступник голови Херсонської ОДА звертався до підозрюваного в убивстві херсонської активістки Катерини Гандзюк з проханням “якось покарати” її та обіцяв за це гроші. 

Про це пише Слідство.Інфо.

“До мене одного разу звернувся Рищук, це власник кінного клубу, — розповідає Олексій Левін співрозмовнику на відео. — Це було в кінному клубі, я там відпочивав. Він приїхав і каже: “У мене є до тебе делікатна справа. Є така Катерина Гандзюк, треба її якось покарати — облити фекаліями чи щось таке. Я готовий за це добре заплатити”. Я сказав, що цією темою не займаюся та спитав, який його інтерес. Він каже: “Мені треба розвиватися, вона мені заважає, скрізь пхає свого носа”.

Читати також:  Адвокати Мангера намагаються скасувати підозру у замовленні вбивства Катерини Гандзюк

Під час розмови Олексій Левін також зауважив, що не думає, що Рищук причетний до облиття кислотою, але в тому, що Гандзюк заважала Рищуку, впевнений на сто відсотків.

У розмові зі Слідством.Інфо Євген Рищук спростував сам факт знайомства з Олексієм Левіним (колишнє прізвище Москаленко). Він запевняє, що такої зустрічі не було.

Кінний клуб, про який каже Левін, це, ймовірно, клуб «Гран Прі», розташований в Олешківському районі поблизу Херсона. Ним дійсно володіє Євген Рищук.

Читати також:  Під Верховною Радою зменшилась кількість наметів

Олексій Левін фігурує у справі про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк як підозрюваний. Однак ще в серпні він залишив Україну та перебуває за кордоном. На сьогодні слідчі досі не допитали Левіна.

Крім того, “Слідство.Інфо” отримало від правоохоронців документи, які доводять, що Рищук також міг бути причетним до незаконних підпалів 600 гектарів лісу, про які писала Гандзюк. Однак підозру йому так і не оголосили.

Нагадаємо, голові Херсонської облради оголосили підозру в організації вбивства Гандзюк.

© SYLA NEWS

Коментувати

221 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up