На ще один маршрут запустять нові великі автобуси

На ще один маршрут запустять нові великі автобуси

Нові, великогабаритні та низькопідлогові автобуси, мали б замінити застарілі автобуси середнього розміру на маршруті №18 ще вчора, 26 березня. Однак, цього не сталося.


Представники комунального АТП №1 пояснили це бюрократичними складнощами, адже формально, маршрут №18 все ще знаходиться на балансі приватного перевізника «Фікр-Львів». Проте, найближчим часом комунальний перевізник отримає всі погодження що до даного маршруту, запевняють у Львівській міській раді.

«Сама підготовка документів зайняла тривалий час, тому на цей виконком, який буде в п’ятницю, виноситься питання про передачу маршруту №18 до комунального АТП-1. Буде укладено тимчасовий договір, власне, погодження графіків руху, кількість машин і автобус виїжджає на маршрути», –пояснив Олег Партика, в.о. начальника міського управління транспорту, у коментарі інтернет-виданню Zaxid.net.

Маршрут №18 курсує від вулиці Суботівської до вулиці Тракт Глинянський. Після переходу маршруту №18 на баланс АТП №1, комунальний перевізник планує не лише запустити на ньому великі автобуси, але і суттєво скоротити інтервал руху, адже саме мала кількість одиниць транспорту на маршрутах викликає обурення у мешканців.

Фото – Maksym Kozlenko

Syla.news

Коментувати

827 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up