Майже 5 тисячн абітурієнтів зареєструвалось на пробне ЗНО

МОН: іноземні студенти складатимуть ЗНО після 1 курсу навчання

У рамках Другого українського форуму міжнародної освіти Лілія Гриневич повідомила, що восени 2019 року відбудеться пробне Зовнішнє незалежне оцінювання  з мови навчання для іноземних студентів після закінчення першого курсу в українських вишах. Істипи стануть обов’язковими вже з 2020 року.

Про це інформує прес-центр Міністерства освіти і науки України.

Лілія Гриневич стверджує, що необхідність впровадження додаткових тестувань виникла внаслідок численних скарг  студентів-іноземців та посольств іноземних держав на якість викладання української та російської мов.

Читати також:  Особливим учасникам ЗНО завдання надрукують шрифтом Брайля

“Це буде пілотний проект, в якому візьмуть участь не всі ЗВО. Але вже з 2020 року ЗНО з мови навчання будуть здавати усі іноземні студенти після закінчення 1 курсу. Цим питанням опікується Український центр оцінювання якості освіти”, – пояснила міністр освіти.

За умови успішної здачі істипу іноземний студент отримує сертифікат, що надасть право йому продовжувати навчання на другому курсі. Проте студенти, у якх навчання здійснюється англійською мовою, що мають міжнародні сертифікати на кшталт IELTS, TOEFL, Cambridge Certificate, з рівнем знань не менше В1, звільняються від написання додаткового іспиту, результати зараховуються автоматично.

Такі вимоги до студентів підвищать відповідальність підбору викладацького складу. Рівень володіння мовою для педагога має бути не нижче В2.

Нагадаємо, що в інформаційному просторі Syla.news обговорили деталі VIII Міжнародної  весняної виставки “Вища освіта – 2019″

SYLA NEWS

Коментувати

212 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up