Дослідження "Социс" зафіксувало шанси кандидатів на другий тур

Дослідження “Социс” зафіксувало шанси кандидатів на другий тур

На вихід до другого туру президентських виборів 2019, який може відбутися 21 квітня, найбільше шансів мають комік Володимир Зеленський і чинний президент Петро Порошенко.

Як свідчать результати дослідження Центру соціальних і маркетингових досліджень “Социс”, яке провели з 20 по 25 березня 2019 року, з-поміж тих, хто повністю або скоріше впевнений, що візьме участь в голосуванні на виборах, найбільше готові підтримати Зеленського (24,6%). Другий у цьому рейтингу Петро Порошенко (14,8%). За Юлію Тимошенко готові проголосувати 8,7%.

Читати також:  ЦВК порахувала усі електронні протоколи та підсумувала голоси

За Юрія Бойка готові віддати свої голоси 7,9% опитаних, за Анатолія Гриценка — 6,4%, Олега Ляшка — 5,3% відповідно. Решта набирають менше 4% голосів.

За результатами опитування, близько 73% українців обов’язково будуть голосувати на виборах Президента 31 березня.

На думку респондентів, на виборах переможе Порошенко – 23,9%. Перемогу Зеленському прогнозують 19,3% опитаних, а Тимошенко –13,2%. Близько чверті опитаних (24%) ще не змогли визначитись з відповіддю.

Читати також:  США однаково з ким із українських президентів співпрацювати

Під час дослідження опитали 2 тисячі респондентів у всіх областях України (без урахування населення АР Крим і окупованих територій Донецької і Луганської областей). Статистична похибка дослідження: +/- 2,1%.

Нагадаємо, в СБУ зафіксували втручання РФ у вибори в Україні.

© SYLA NEWS

 

Коментувати

245 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up