Чергові санкції США проти РФ: цього разу на прицілі - енергетика

Чергові санкції США проти РФ: цього разу на прицілі – енергетика

Законопроект H.R. 1616, спрямований на стримування російських енергопостачань до Європи, був проголосований нижньою палатою американського Конгресу у понеділок, 25 березня.


Текст документу опублікyваний на сайті Конгресу.

Коротка назва законопроекту – “Про європейську енергетичну безпеку та диверсифікацію“. Головна мета проекту, на думку його автора, конгресмена від Республіканської партії Адама Кінзінгера, це максимально “скоротити залежність європейських країн від постачання енергоносіїв з країн, таких як Російська Федерація, які використовують енергетичну залежність для неналежного політичного впливу“.

У документі зауважено, що природній газ став російським інструментом “для примусу, тиску і впливу на інші країни“. Цікавий факт – в законопроекті термін “Європейські країни” позначає не лише держави ЄС, але й також Україну та Молдову.

Одне з завдань законопроекту – стимулювання американських інвестицій у європейський енергетичний сектор, та вихід на європейський ринок американських енергетичних компаній, що дозволить знизити залежність ЄС від російських енергоресурсів. У першу чергу мова йде про найбільші економіки ЄС, як наприклад Німеччина, де вплив російського лобі вкрай відчутний і у політичному середовищі.

Аби даний законопроект почав діяти, його має схвалити також сенат США, і підписати президент Дональд Трамп.

Коментувати

144 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up