Збірна України обіграла Люксембург у відборі на Євро-2020

Збірна України завдяки автоголу в доданий час вирвала перемогу над Люксембургом.

Проти доволі скромного суперника підопічні Андрія Шевченка пропустили першими — забив Давід Тюрпель. Проте вже за п’ять хвилин українці відігрались завдяки голу Віктора Циганкова.

До самої кінцівки матчу зберігався рахунок 1:1, але на 94-й хвилині Жерсон Родрігес відправив м’яч у сітку власних воріт, принісши збірній Україні перемогу — 1:2.

Читати також:  Трагікомедія у потьомкінському селищі: Charlie Hebdo опублікував карикатуру до мундіалю в РФ

💙💛Cкладна, але така важлива перемога!Збірна України🇺🇦 очолює свою групу!#МиЗбірна #ЛюксембургУкраЇна

Опубліковано National Football Team Of Ukraine Понеділок, 25 березня 2019 р.

Нагадаємо, Макгрегор заявив про завершення кар’єри.