У Німеччині заперечують переговори про продаж зброї для українських поліцейських

У Німеччині заперечують переговори про продаж зброї для українських поліцейських

Компанія Heckler & Koch не веде з Києвом переговори про продаж продукції українським правоохоронцям. Інформацію про це опублікувало авторитетне німецьке ЗМІ Deutsche Welle.   Раніше, у інтерв’ю газеті “Сегодня”  глава Нацполіції Сергій Князев заявив про рішення закупити пістолети-кулемети MP5 на заміну автоматів Калашникова.


Німецька компанія-виробник стрілецької зброї Heckler & Koch має на разі жодних планів що до продажу зброї в Україну, і не веде переговорів на цю тему з українськими офіційними інституціями. Таку позицію висловив представник компанії  Флоріан Бокерман під час  інтерв’ю Deutsche Welle 26 березня.  Між Heckler & Koch та українською владою “не було ніяких переговорів, не кажучи вже про підписання контрактів”, зауважив Бокерман.

Він заявив, що Heckler & Koch суворо притримується так званої “стратегії зелених країн”. Відповідно до неї, поставки зброї можуть бути здійснені лише до певних держав, серед яких – члени ЄС і НАТО, і ті країни, які є об’єктами особливого інтересу уряду Німеччини  що до політики безпеки. Згідно з такою позицією, фактично будь яка угода між компанією та українським урядом не є можливою, позаяк Україна не входить до будь якої з вказаних груп.

Фото: прес-служба Нацполіції.

Syla.news

Коментувати

147 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up