"Тиск на незалежні ЗМІ і свободу слова" - рекція 1+1 на позов Порошенко.

“Тиск на незалежні ЗМІ і свободу слова” – рекція 1+1 на позов Порошенко.

Група 1+1 медіа заявляє, що кожен факт, який був наведений у журналістському розслідуванні, підкріплений доказовою базою та свідками. В останній тиждень першого раунду президентських виборів така гучна заява більше схожа на елемент передвиборчої промо-кампанії, ніж на реальне спростування у суді начебто неправдивої інформації, озвученої в ефірі 1+1“, – зазначено у заяві.

Представники медіагрупи заявляють, що слова  голови фракції БПП у Верховній Раді Артура Герасимова про позов Порошенка “не мають конкретики та фактажу, із безґрунтовними звинуваченнями на адресу 1+1“.

 

Представники телеканалу трактують поширення заяви лідера президентської фракції наступним чином: “це свідчить про тиск на незалежні засоби масової інформації і свободу слова та є неприпустимими з боку діючого президента“.

У заяві “1+1” зазначено, що представники телеканалу вже звернулися до адміністрції президента за коментрем “щодо наведених фактів, втім відповідь на численні звернення не була надана“. Представники телеканалу наголосили, що чекають відповіді на своє звернення.

Нагадаємо, лідер фракції БПП Артур Герасимов заявив про позов до суду що до каналу “1+1” за “систематичну брехню”.

Syla.news

Коментувати

206 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up