Тимошенко у Львові пояснила, над вирішенням яких основних питань її команда працює уже сьогодні

Тимошенко не відкидає об’єднання з Гриценком

Кандидат у президенти і очільник партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко припускає об’єднання з іншим кандидатом у президенти, лідером партії “Громадянська позиція” Анатолієм Гриценком.

Про це вона заявила в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону, повідомляє “Еспресо”.

“Я думаю, що Анатолій Гриценк – це серйозний політик, це достатньо розумна людина. І може бути по-різному: ми можемо після всіх політичних перегонів з ними бути або разом, в одній демократичній команді. Це було б прекрасно. Або ми можемо бути опонентами”, – зазначила Тимошенко.

Вона також підкреслила, що в обох випадках це буде варіант цивілізованої європейської співпраці, або варіант цивілізованої європейської конкуренції.

Читати також:  Гриценко відреагував на дані екзит-полів:"Я не хочу ще п'ять років мародерства і обману"

“У цьому є така позитивність тих кандидатів у президенти, які ідуть і мають підтримку людей. Які представляють оцю європейську Україну насправді”, – наголосила вона.

Крім цього, глава “Батьківщини” додала, що поважає як людину кандидата у президенти, керівника “Студії “Квартал 95” Володимира Зеленського, але вона як політика його не сприймає.

“Володя – це (спосіб) серйозно дати по обличчю всьому політикуму, який не робив те, що обіцяв, і який довів країну до такого стану. Але у той же час Володя – це і певний тест на здатність нації до політичного самогубства. Тобто тут (треба) не перейти межу. Да, відплатити політикам потрібно, но при цьому не собі. Як артиста я його люблю, як людину я його дуже поважаю, як політика я просто його не розумію. Але це не заважає мені його просто поважати”, – ствердила Тимошенко.

Нагадаємо, кандидат у Президенти України Юлія Тимошенко вкотре відвідала Західну Україну. Жителі шахтарського Червонограда та інших районів Львівщини, які прийшли на зустріч з леді “Ю”, вірять у її “Новий курс України” та реформи, які можуть змінити країну — зокрема, звільнити державу від «кланово-олігархічного ярма».

Читати також:  "Вибори "П" про ботів Ляшка, "Барбі" Кошулинського та родинні зв'язки Тимошенків у рубриці "І сміх, і гріх"

Syla.news

Коментувати

225 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up