Став чинним ветеранський статус воїнів

Сьогодні, 26 березня, став чинним закон про надання статусу учасників бойових дій воїнам Української повстанської армії, збройних підрозділів Організації українських націоналістів, Української військової організації та інших підрозділів, які воювали за незалежність України в двадцятому столітті.

Про це йдеться на офіційному сайті Верховної Ради, – передає “Еспресо”.

“Особи, які брали участь у всіх формах збройної боротьби за незалежність України у XX столітті у складі Української повстанської армії, Української повстанчої армії отамана Тараса Боровця (Бульби) “Поліська Січ”, Української народної революційної армії (УНРА), Організації народної оборони “Карпатська Січ”, Української військової організації (УВО), збройних підрозділів Організації українських націоналістів і відповідно до Закону України “Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті” визнані борцями за незалежність України у XX столітті. Порядок надання статусу учасника бойових дій зазначеним особам встановлюється Кабінетом міністрів України”, – йдеться у законі.

Зазначимо, що закон ухвалили 6 грудня 2018 року. У графі статусу документу повідомлено про набуття ним чинності.

Читати також:  В Україні святкуватимуть Різдво двічі

Нагадаємо, нещодавно, Верховна Рада України внесла до закону про державну мову загалом 2500 поправок.

Syla.news

Коментувати

173 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up