Справою Прозорова російські чекісти "привітали" представників наших спецслужб - Магда

Справою Прозорова російські чекісти “привітали” представників наших спецслужб – Магда

Колишній працівник Служби безпеки України Василь Прозоров 25 березня заявив на прес-конференції у Москві, що з лютого 2014 року працював на російські спецслужби та передавав їм інформацію про ситуацію в зоні збройного конфлікту на Донбасі. Ми запитали в експерта про те, що означає ця подія для України.

“Я вважаю, що у справі Прозорова Україна фактично стала жертвою інформаційної війни із тієї причини, що 25 березня СБУ відзначала професійне св’ято і російські “чекісти” у такий спосіб “привітали” представників наших спецслужб”,  – сказав журналістам Syla.news директор Інституту світової політики Євген Магда.

На переконання експерта, Прозорова попросили виступити російські силовики, щоб “потролити СБУ”, а з іншого боку, щоб він озвучив численні російські версії збиття у небі над окупованим Донбасом 17 липня 2014 року малайзійського Боїнга-777 рейсу МН-17.

На запитання журналіста Syla.news про те, якою б мала бути реакція українського суспільства на заяву російського агента, Євген Магда відповів:

“Повний ігнор. Людина, яка перебігла на бік агресора й окупанта – це погано. На відміну від наших військових, які потрапили у російський полон, цей пан, сам потрапив у Москву і пішов у зал, де він давав прес-конференцію”.

Нагадаємо, у Росії дав прес-конференцію “перебіжчик з СБУ”. Він звинувачував українських силовиків у злочинах на сході України та фальсифікаціях під час виборів президента України 2014 року.

Раніше Служба безпеки України назвала “російською пропагандою” прес-конференцію свого колишнього співробітника Василя Прозорова в столиці Росії Москві.

“Не дивує, що зрадників, яких всі зневажають, росіяни активно використовують для озвучення своїх заїжджених фейків про “таємні тюрми” тощо”, – заявили в СБУ.

У відомстві зазначили, що Прозорова звільнили з посади старшого консультанта-експерта одного з відділів штабу антитерористичного центру Служби безпеки України через службову невідповідність – “систематичне вживання алкоголю на робочому місці, дискредитацію звання офіцера”.

 

Коментувати

533 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up