Позови від БПП: на черзі - Гриценко

Позови від БПП: на черзі – Гриценко

Заступник голови парламентської фракції “Блок Петра Порошенко” Сергій Березенко оголосив, що подав позов до суду на кандидата у президенти Анатолія Гриценка про захист честі та гідності.

Депутат повідомив про це на своїй сторінці у Facebook.

Подав позов до суду на Анатолія Гриценка про захист честі та гідності. Вимагаю від “чесного кандидата” вибачень за відвертий наклеп і голослівні заяви, які, як і очікувалося, не мають жодних підстав“, – заявив Березенко.

Соратник президента зауважив, що оцінює збиток, завданий словами Гриценка, лише у одну гривню, про що він зазначив у позові.

Бо вважаю, що саме стільки на сьогодні і коштує слово “самого чесного” кандидата. Однак навіть зараз Гриценко ще має шанс вибачиться за свої слова і довести, що “чесних більше” не тільки на білбордах, а й в реальному житті“, – пише Березенко.

Нагадаємо, голова фракції БПП у парламенті, Артур Герасимов, заявив про судовий позов до телеканалу “1+1” за “систематичну брехню“.

Syla.news

Коментувати

210 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up