"Потвора, яка пропила честь офіцера" - реакція СБУ на перебіжчика до Росії.

“Потвора, яка пропила честь офіцера” – реакція СБУ на перебіжчика до Росії.

СБУ заявила, що Василь Прозоров, перебіжчик, що нібито був російським агентом, втратив посаду  СБУ у 2018 році через службову невідповідність.

Ця інформація міститься у коментарі служби безпеки, опублікованому 25 березня одразу ж після заяв Прозорова російским ЗМІ.

Василь Прозорв, виступивши перед предствниками багатьох російських ЗМІ, заявив, що Україна причетна до загибелі малазійського боїнгу МН-17, а також про існування “секретних тюрем СБУ“.

Російська пропаганда традиційно нічим не гребує. Тому не дивує, що зрадників, яких всі зневажають, росіяни активно використовують для озвучення своїх заїжджених фейків про “таємні тюрми”, тощо”“, – наголошують в СБУ.

Представники СБУ зазначили, що Прозоров був звільнений з посади старшого консультанта-експерта одного з відділів штабу АТЦ Служби безпеки України через службову невідповідність, а саме – постійне вживання алкоголю, зокрема і на роботі, та як наслідок – дискредитацію офіцерського чину.

Пропивши честь офіцера, Прозоров вирішив торгувати совістю та військовою присягою, знайшовши у ФСБ РФ “гідних” покупців. Але ця потвора має пам’ятати долю Іуди. Справа лише часу“, – підсумовують в СБУ.

Syla.news

Коментувати

190 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up