Майже 20 тисяч залізничників працює на заробітках - Укрзалізниця

Майже 20 тисяч залізничників працює на заробітках – Укрзалізниця

Ще з 2016 року і дотепер з Укрзалізниці звільнилося майже 20 тисяч працівників, які поїхали на роботу за кордон.

Про це повідомив голова Укрзалізниці Євген Кравцов під час спілкування з журналістами, передає “Громадське” з посиланням «ЦТС».

«З 2016 року поїхало близько 20 тисяч залізнодорожних спеціалістів», — заявив Кравцов.

Як він зазначив, найбільш болючим є втрата компанією машиністів, тому що для підготовки цих фахівців Укрзалізниця витрачає найбільше ресурсів та часу.

За повідомленнями Укрзалізниці, рівень заробітних плат українських залізничників є одним із найнижчих на пострадянському просторі.

Читати також:  "Укрзалізницю" обікрали на 92 мільйони гривень

«У нас зарплати нижчі, ніж в Білорусі приблизно на 20%, ніж в Росії — на 20-25%, Казахстані — на 10-15%. Гірша ніж в Україні ситуація лише в Узбекистані», — наголосив Кравцов.

Напередодні повідомляли, що Укрзалізниця має намір закрити 301 вантажну станцію у зв’язку із значними витратами на їхнє обслуговування.

Зазначимо, що раніше стало відомо, що Кабінет Міністрів затвердив новий фінансовий план Укрзалізниці, який передбачає підвищення тарифів на вантажні перевезення на 14,2%. Нові тарифи затвердила Державна регуляторна служба.

Читати також:  У залізничників з-під коліс вагонів крадуть спеціальні гальмівні засоби безпеки

Як свідчать попередні підрахунки Нацбанку, впродовж 2018 року українські заробітчани здійснили грошові перекази   в Україну на суму майже 11 мільярдів доларів. Крім цього, у Національному банку повідомляли, що доходи українських трудових мігрантів зросли на 43%, однак темпи трудової міграції поступово зменшуються.

Нагадаємо, у січні цього року, стало відомо, що у Польщі працює близько 2 мільйонів трудових мігрантів з України. З них 1 мільйон працевлаштовані офіційно.

Syla.news

Коментувати

195 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up