Компанія Apple представила 4 нових розробки

Компанія Apple представила 4 нових розробки

На березневій презентації Apple представила онлайн-кінотеатр, банківський сервіс і журнали за підпискою.

Про це повідомляє Tjournal.

Так, компанія представила Apple Card — віртуальну банківська карта. Вона безкоштовна і не вимагає ніяких комісій. Партнери проекту — банк Goldman Sachs і платіжна система MasterCard. Крім того, існує і фізичний варіант для ринків без Apple Pay зроблений з титану. Водночас, на фізичній карті немає жодних даних, все зберігається в Wallet. Також є кешбек реальними грошима: за всі покупки в Apple повернуть 3%, за інші — 2%, на фізичний варіант карти — до 1%. Як повідомили у компанії, влітку Apple Card стане доступна в США, але наразі невідомо, коли вона з’явиться в інших країнах.

Читати також:  Apple Card звинуватили в сексизмі через різні кредитні ліміти для чоловіків і жінок

Також на презентації продемонстрували, що у додатку Apple News з’явиться вкладка Apple News Plus. Це сервіс з новинами і журналами по підписці. Перший пробний місяць безкоштовний, але потім стягується плата в розмірі 9,99 доларів щомісяця. У США до нього підключилися понад 300 видань. Однак деякі ЗМІ вже відмовилися співпрацювати з компанією через невигідні умови.

Крім того, була представлена новинка ігрова платформа Apple Arcade. Вона працюватиме через App Store: за єдиною підпискою користувач отримає доступ до ігор на iOS, macOS і Apple TV. Ігри завантажуються на пристрій, тому будуть доступні навіть без підключення до Інтернету. Користувач може грати зі збереженням прогресу на різних пристроях Apple. Реклами на майданчику, яка з’явиться восени 2019 року, не буде. Вартість передплати наразі невідома.

Читати також:  Чорне дзеркало. Apple запідозрили у стеженні за користувачами

Також компанія представила стрімінговий сервіс Apple c фільмами і серіалами, який з’явиться восени 2019 року, але вартість підписки на нього поки невідома. TV + стане розділом оновленого додатку Apple TV.

 

Коментувати

206 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up