HRW назвала загрози, з якими має боротися переможець виборів в Україні

HRW назвала загрози, з якими має боротися переможець виборів в Україні

Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch заявляє, що переможець майбутніх президентських виборів в Україні зіткнеться з численними серйозними проблемами у сфері прав людини. 

“Переможець президентських виборів в Україні має бути готовий вирішити широке коло питань у сфері прав людини. Вирішення цих питань має важливе значення для забезпечення майбутнього України як країни, що поважає права”, – сказала Рейчел Денбер, заступник директора відділення у справах Європи й Центральної Азії Human Rights Watch.

Правозахисники наголошують, що під тиском в Україні перебуває свобода слова: стаються фізичні напади на журналістів, а деяким іноземним журналістам, які критикують Україну, заборонили в’їзд у країну.Human Rights Watch також наголошує, що в країні зростає кількість нападів на антикорупційних активістів, і згадує в цьому контексті про смерть активістки Катерини Гандзюк після того, як її облили кислотою.

“Також збільшилася кількість злочинів на ґрунті ненависті, а напади праворадикалів на жіночі правозахисні організації, акції ЛГБТ-активістів і громади ромів не розслідують ефективно”, – заявляють правозахисники.

Ще одним викликом HRW називає те, що люди, які живуть біля зону конфлікту на сході України, стикаються із загрозами своєму здоров’ю й безпеці. “Багато літніх людей повинні перетинати лінію контакту між районами, що перебувають під контролем підтримуваних Росією збройних груп, і рештою країни, щоб отримати доступ до соціальних послуг й отримати пенсії. Але вони змушені чекати в чергах з обмеженими санітарними і медичними умовами… і без захисту від екстремальних низьких чи високих температур”, – йдеться в повідомленні.

Читати також:  Генасамблея ООН підтримала Резолюцію щодо прав людини у Криму

31 березня в Україні відбудуться президентські вибори. Згідно із соціологічними опитуваннями, жодний із 39 кандидатів на посаду не набере в першому турі понад 50% голосів виборців. За потреби другий тур виборів відбудеться 21 квітня.

Коментувати

149 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up