Двом російським акторами на 3 роки заборонили вїзд до України.

Двом російським акторами на 3 роки заборонили вїзд до України.

Двоє російських акторів, що у незконний спосіб відвідували окупований Крим, отримали заборону на вїзд до України під час їх спроби проникнути на територію держави.

Цю інформацію надала Держприкордонслужба.

Один порушник був виявлений у міжнародному аеропорті”Бориспіль”, куди він дістався з Мінську. Ще один росіянин спробував потрапити в Україну через Одесу, за попередніми даними – для участі у зйомках серіалу.

За порушення закону “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України” громадянам Росії відмовлено в пропуску та заборонено в’їзд в Україну терміном на 3 роки“, – йдеться в повідомленні. Імен порушників та їх особисті дані Держприкордонслужба не публікеє.

Також, Держприкордонслужба звернулася з закликом до державних, комерційних, та громадських організацій, а також усіх громадян, з проханням уточнювати факт відвідин окупованих територій Криму та Донбасу з порушенням українського законодавства у іноземців, яких вони запрошують до України.

Syla.news

 

Коментувати

216 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up