3 роки за знущання над беззахисним: резонансна справа сумської патрульної добігла завершення

3 роки за знущання над беззахисним: резонансна справа сумської патрульної добігла завершення

Перевищення службових обов’язків та невмотивоване застосування насильства – саме так кваліфікували дії офіцера патрульної поліції, яка була звільнена з лав органів правопорядку.


Цю інформацію оприлюднила  прес-служба прокуратури Сумської області.

Колишня патрульна отримала  3 роки позбавлення волі з іспитовим строком на 2 роки з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на 3 роки, за рішенням Районого суду Сум. Крім того, вона втратила спеціальне звання “лейтенант поліції”.

Зауважимо, що рішення суду є реакцію на резонансний інцидент, який відбувся у Сумах 13 травня 2018 року. Екіпаж поліції прибув на виклик, і вияв біля під’їзду чоловіка у стані алкогольного сп’яніння, чиє перебування біля під’їзду і спричинило звернення до поліції. Патрульна застосувала силу до чоловіка, який не чинив жодного опору. Поліцейська била його ногою по гомілці, та наступала взуттям на ступні потерпілого.

Відео  з цим інцидентом згодом з’явилося на Youtube. А за висновками експертів, чоловік отримав легкі тілесні ушкодження.

фото: youtube

Syla.news

Коментувати

256 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up