Змови Трампа з РФ не було: заява спецпрокурора Мюллера

Змови Трампа з РФ не було: заява спецпрокурора Мюллера

В результаті розслідування, яке відбулося за головуванням спецпрокурора РобертаМюллера, було виявлено, що ні чинний президент США Дональд Трамп, ні жоден з представників його команди,  не перебували у змові з спецслужбами РФ, та не сприяли їх втручанню у американські президентські вибори 2016-го року.

Таку інформацію оприлюднив The New York Times, посилаючись на публікацію  офіційних результатів розслідування генеральним прокурором США Вільямом Барром, яка відбулася 24 березня.

Генпрокурор заявив, що жодних доказів перешкоджання правосуддю з боку Трампа не було виявлено.

Слідчі спецпрокурора не мали достатніх доказів, щоб встановити, що Трамп вчинив злочин“, – сказав Барр і доповнив: “Хоча у доповіді немає висновку про те, що президент вчинив злочин, він не звільняє його від відповідальності“.

За інформацією  Голосу Америки, у неділю генпрокурор США надав Конгресу резюме доповіді що до результатів розслідування: очільник Юридичного комітету Палати представників Джерольд Надлер заявив, що отримав “дуже короткого листа” Мін’юсту з приводу доповіді Мюллера.

Прес-секретар Білого Дому Хоган Гідлі  наголосив, що адміністрація президента Трампа ще не отримала самого  тексту доповіді і не володіє інформацією що до його змісту.

Syla.news

Коментувати

178 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up