Зеленський буде присутній у ефірі "1+1" в "день тиші"

Зеленський буде присутній у ефірі “1+1” в “день тиші”

Програми за участю коміка, та кандидата у президенти України, Володимира Зеленського, займають майже всю ефірну сітку другої половини 30 березня, визначеного законом “дня тиші”, перед виборами президента України, які відбудуться 31 березня.

Про це пише у Twitter журналіст Христина Бердинських.

Зеленський буде присутній у ефірі "1+1" в "день тиші"

Квартал, Розмiши комiка, ЧистоNews – це все проекти 95-го кварталу Володимира Зеленського. Док.фільм Рейган також озвучує Зеленський (голос Рейгана). Дуже гучний день тиші“, – зауважує журналістка.

 

Скріншот із сайту 1+1

На сайті телеканалу також розміщено короткий опис перерахованих програм.

За загальнодоступною інформацією, телеканал “1+1” належить бізнесмену Ігорю Коломойському.

Згідно з ч. 2 статті 57 закону “Про вибори президента України”, передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів.

Стаття 58 даного закону, виокреслює зокрема і такі форми передвиборчої агітації, “оприлюднення в друкованих та аудіовізуальних (електронних) засобах масової інформації політичної реклами, виступів, інтерв’ю, нарисів, відеофільмів, аудіо- та відеокліпів, інших публікацій та повідомлень”, а також “проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач чи інших публічних заходів за підтримки партії – суб’єкта виборчого процесу чи кандидата на пост президента України, а також оприлюднення інформації про таку підтримку“. Окремо вказано, що агітація може бути допустима “в інших формах, що не суперечать Конституції України та законам України“.

Syla.news

Коментувати

249 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up