За п’ять років Тимошенко обіцяє підняти рівень економіки України до польських стандартів

За п’ять років Тимошенко обіцяє підняти рівень економіки України до польських стандартів

Менш ніж за тиждень до президентських виборів лідер партії “Батьківщина” і кандидат у Президенти України Юлія Тимошенко вкотре відвідала Західну Україну. Жителі шахтарського Червонограда та інших районів Львівщини, які прийшли на зустріч з леді “Ю”, вірять у її “Новий курс України” та реформи, які можуть змінити країну — зокрема, звільнити державу від «кланово-олігархічного ярма».

Повідомляє кореспондент Syla.news.

Люди, які приїхали з різних куточків Львівщини на віче, заявляють: Тимошенко має дієвий план порятунку України в усіх галузях.

І ось на сцену вийшла й сама Юлія Тимошенко. У своєму виступі вона торкнулась також теми шахтарського містечка:

“Влада продовжує «терор» проти українських шахтарів. Наші шахти закинуті. Після виборів я негайно приїду в Червоноград і тут ми розпочнемо нову історію вугільної галузі. Адже Червоноград завжди був славною землею, яка давала Україні енергетичну незалежність. На жаль, шахтарі працюють за мінімальну зарплату, яку до того ж місяцями не виплачують. Окрім того, наші шахти закинуті і не інвестуються”.

Кандидат в Президенти України не могла оминути і теми скандальних розкрадань в оборонній галузі, по суті, розкритикувала керівництво країни, яке покриває скандал в «Укроборонпромі».

“Як у воюючій країні можна красти в армії та робити такі оборудки, – емоційно висловилася Юлія Тимошенко. – Дипломатія сильна тоді, коли сильна армія. Тому мусимо мати  сильну, модерну, успішну армію, яка зможе захистити наші кордони. Але про ситуацію в армії свідчить лише один факт, що 30 тисяч військовослужбовців не продовжили свій контракт на продовження служби”.

Обурилася, що деякі кандидати в президенти їй дорікають, мовляв — жінка головнокомандувач не зможе протистояти конфлікту на Донбасі.

“Жінка-головнокомандувач ніколи не робитиме бізнес в країні агресора і платити там податки, ніколи не торгуватиме зброєю, що потрібна своїй армії”, – наголосила Тимошенко.

А як тоді припинити гібридну війну на сході? У Юлії Тимошенко є свій план:

“Переговори у Мінському форматі безперспективні. Лише розмова за участю країн підписантів Будапештського меморандуму може припинити війну на сході України”.

Голова виборчого штабу Юлії Тимошенко у Львівській області Михайло Цимбалюк вважає, що Тимошенко має усі шанси стати президентом, головне — захистити вибори від можливих фальсифікацій.

Для цього команда Тимошенко зробити паралельний підрахунок голосів, і якщо будуть зловживання — буде подавати до суду.

На зустрічі в Червонограді Тимошенко отримала записку про те, що її чекають  й у Луцьку на своєму віче. Там леді “Ю” вирішила зібрати журналістів на екстренну прес-конференцію.

Оголосила сенсацію – у ЄС, Великобританії та на Кіпрі начебто порушено антикорупційні розслідування проти перших осіб України. Натякнула на чинного президента України  Петра Порошенка.

Коли ЄС проти глави держави розпочинає корупційне розслідування, це свідчить про те, що силові структури в Україні, на жаль, не працюють. Генпрокуратура та СБУ перетворилися, по суті, на департаменти корпорації «Рошен», які не мають ні свободи, ні незалежності, ні бажання протягом 5 роки розслідувати резонансні корупційні справи Порошенка та його оточення”, – сказала Юлія Тимошенко.

У Луцьку Тимошенко пообіцяла за п’ять років підняти рівень економіки України хоча б  до стандартів сусідньої Польщі.

 “У нас немає іншого вибору і у нас немає часу”, – каже вона. – З першого дня після президентських виборів буду змінювати нашу Україну. Новий курс» – у всіх сферах і напрямках нашого життя: від освіти до охорони здоров’я, від розвитку середнього класу та підприємництва до проблем екології”.

Нагадаємо, також під час візиту до Червонограда Юлія Тимошенко заявила, що новий президент має відновити вугільну галузь.

Олена АШІОН для Syla.News

Коментувати

241 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up