Вартість передвиборчої кампанії, та шляхи повернення Криму і Донбасу: нові одкровення від Володимира Зеленського.

Вартість передвиборчої кампанії, та шляхи повернення Криму і Донбасу: нові одкровення від Володимира Зеленського.

70 мільйонів гривень – вартість виборчої кампанії кандидата у президенти Володимира Зеленського.

Цю інформацію 24 березня, у ефірі телеканалу “1+1” озвучив сам кандидат у президенти.

Наша кампанія на сьогодні коштує 70 млн. гривень. Це гроші мої, моїх компаньйонів – засновників “Студії Квартал 95” та гроші друзів“, – заявив Зеленський.

Також він оголосив, що  “підписав виходи з усіх структур “Студії Квартал 95”, в яких він є одним з засновників.

Незалежно від того, як завершаться вибори. … Це довгий юридичний ланцюжок, але для цього не треба чекати 5 років, юридична угода завершиться протягом декількох місяців“, – зауважив Зеленський.

Кандидат у президенти наголосив, що не сприймає серіал “Слуга народу” у якості агітації: “Ми показали, який країну ми бачимо, про яку мріємо. Чи може бути мрія агітацією?”.

Зеленський запевнив, що закон про імпічмент буде першим на порядку денному, за умови його президентства.

Є один цивілізований спосіб прибрати президента, який загруз у корупції або прокрався. Це закон про імпічмент“, – наголосив Зеленський.

Крім того, він зазначив, що повернення Криму є можливим лише за умови зміни влада в РФ.

Якщо ми переможемо – це буде першим кроком на шляху повернення Криму. Може хтось засмутиться, але я вважаю, що повернення Криму можливо тільки після того, як зміниться влада в Росії“, – пояснив Зеленський.

Стосовно деокупації Донбасу, він наголосив, що існує кілька варіантів: “Перший – дипломатичний. Є “Мінський процес”, його хотілося б розширити, трансформувати, додати представників США і Великобританії“.

Що має бути №1 – “інформаційна війна”: люди, які проживають на окупованих територіях, втратили зв’язок з нами. Друге – піднімати українську економіку“, – додав Зеленський.

Нагадаємо, що Анатолій Гриценко офіційно викликав  Володимира Зеленського на дебати у прямому ефірі.

Syla.news

 

Коментувати

300 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up