У Росії дав прес-конференцію "перебіжчик з СБУ"

У Росії дав прес-конференцію “перебіжчик з СБУ”

Чоловік, який назвався Василь Прозоров, каже, що є екс-працівником Служби безпеки України і звинувачує Київ у катастрофі MH17. 

Про це пише Українська правда.

За словами Прозорова, він працював в СБУ з 1999 до 2018 року, а з травня 2014 року числився в центральному апараті, штабі АТО.

“З квітня 2014 я добровільно з ідеологічних мотивів сприяв РФ в отриманні інформації”, – цитує Прозорова “РИА Новости”.

Екс-співробітник СБУ заявив зокрема, що до катастрофи малайзійського Boeing на Донбасі причетна українська сторона.

“Моє особисте переконання, воно підтверджується інформацією, до катастрофи Boeing причетна українська сторона”, – сказав він.

Своє “особисте переконання” Прозоров пояснює тим, що після падіння Boeing була “феноменально швидка реакція українського керівництва”.

“Однозначно склалася думка, що президент (Петро) Порошенко і його прес-служба знали заздалегідь про це”, – зазначив він.

На думку вказаного Прозорова, до катастрофи Boeing причетні двоє людей: “нинішній заступник голови адміністрації Порошенка, колишній начальник департаменту контррозвідки Валерій Кондратюк і нинішній начальник головного управління розвідки міністерства оборони Василь Курбатов”.

Коментувати

349 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up