Телеканал "1+1" відповів на звинувачення щодо присутності Зеленського у ефірі в "день тиші".

Телеканал “1+1” відповів на звинувачення щодо присутності Зеленського у ефірі в “день тиші”.

У ефірі телеканалу”1+1″ у “день тиші” 30 березня не має кандидата у президенти Володимира Зеленського, а у архівному випуску “Вечірнього Кварталу” бере участь як “актор, а не кандидат“.

У такий спосіб прес-служба “1+1 media” пояснила заповнення ефіру в “день тиші” продуктом студії “Квартал 95”.

Медіагрупа вважає, що не порушує законодавство, показуючи Зеленського – актора, так само як і канали групи “1+1 media” або інші канали можуть транслювати події за участі президента під час виконання обов’язків голови держави, наприклад, міжнародних зустрічей“, – зауважили на “1+1”.

Представники “1+1” стверджують, що ефірна сітка є сталою, та “не адаптується під промоцію жодних політичних сил і не зазнає кардинальних змін вже кілька років“.

“Студія Квартал 95” є довгостроковим партнером телеканалу, з яким було укладено договір на кілька років про виробництво продуктів на замовлення “1+1”. Середня тривалість ефірного часу суттєво не змінювалася. … Серед передач, які стоять у програмі на 30 березня, “Розсміши коміка” та “Чистоньюз” – без участі кандидата у президенти, а випуск “Вечірнього Кварталу” є цього дня архівним, і Зеленський там виступає актором, а не кандидатом”, – підкреслює прес-служба “1+1”.

Syla.news

Коментувати

179 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up