Суд повернув у громадську власність вкрадені приміщення заводу будматеріалів

Суд повернув у громадську власність вкрадені приміщення заводу будматеріалів

Личаківський районний суд Львова (за позовом прокуратури) повернув  у власність громади міста нежитлові приміщення цілісного майнового комплексу колишнього Львівського заводу будівельних матеріалів, що на вулиці Півколо, 14. Повернуте майно колишнього заводу оцінюють у 2,5 мільйони гривень. Ці приміщення тривалий час були в оренді ЗАТ “Заводу Півколо” і за даними прокуратури Львівської області право на них набуто на основі рішення Франківського районного суду. Згодом в апеляційному суді це рішення було скасовано.

Як повідомила Syla.News начальник юридичного департаменту Львівської міської ради Гелена Пайонкевич, чотири корпуси колишнього заводу будматеріалів незаконно вивели з комунальної власності Львова. Тепер суд вирішив скасувати записи про державну реєстрацію права власності та витребувати майно заводу на користь територіальної громади Львова, оскільки відповідачі (орендарі) незаконно володіли приміщеннями.

Під корупційну обойму “Афера століття”, каже Гелена Пайонкевич  потрапили кількадесят об’єктів у різних районах Львова. Типові схеми — внесення неправдивих даних у реєстр на підставі рішення суду, на підставі підроблених рішень суду, на основі підроблених розпоряджень районних адміністрацій. Торік місту вдалось повернути у комунальну власність приміщення на вул. Зеленій, 202, Старознесенській, 194Замковій, 9 та Тесленка, 2.

“Ми виграли одинадцять судових справ, повернули у комунальну власність 4 тисячі 370 квадратних метрів вкраденого майна, – каже юрист Гелена. – У провадженні — ще сорок майнових справ. По деяких справах ще дозбируємо матеріали. Проблему складно викорінити, бо чимало людей мають вільні доступи до реєстрів. Йдеться про приватних реєстраторів, приватних нотаріусів. У державі не має контролю за реєстраційними діями”.

Нагадаємо, раніше у Львівській міській раді приступили до виправлення помилок у проектуванні трамвайних зупинок, які не сумісні із трамваями та є не комфортними для пасажирів.

Олена АШІОН для  Syla.News

Коментувати

361 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up