Штаб Порошенка оголосив про "ознаки політичного шахрайства" у словах Юлії Тимошенко

Штаб Порошенка оголосив про “ознаки політичного шахрайства” у словах Юлії Тимошенко

У передвиборчому штабі кандидата у президенти Петра Порошенка заявили, що кандидат у президенти Юлія Тимошенко спільно з бізнесменом Ігорем Коломойським проводять скоординовану  кампанію дискредитації кандидата Порошенка, а заяви Тимошенко містять ознаки політичного шахрайства.  Таку заяву зробили у штабі.

“Черговий фейк від Тимошенко – поширення нею дезінформації про нібито початок проти Порошенка кримінальних проваджень кіпрським судом та низкою європейських антикорупційних органів. … Заява Тимошенко містить ознаки політичного шахрайства, і Юлія Володимирівна мала б вибачитися за свідоме тиражування неправди”, – заявили у штабі чинного президента.

Штаб Порошенко наголосив, що заяви Юлії Тимошенко, які містять неправдиву інформацію, були заперечені Європейським бюро з питань протидії зловживанням та шахрайству (OLAF), де офіційно оголосили, що не провадять жодних розслідувань стосовно чинного президента України

Ще одним джерелом поширення фейку став інтернет-ресурс, редагований та модерований відомим чорним піарником, який свою справу прикриває репортерським статусом на каналі “1+1”, – наголошує штаб Петра Порошенка.

Syla.news

Коментувати

183 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up