ЄС заперечує факт антикорупційних розслідувань проти Порошенко

Порошенко позивається до “1+1” за “систематичну брехню”.

Президент України Петро Порошенко подав до суду на телеканал “1+1” “за систематичну брехню в особливо великих розмірах”, повідомило Радіо Свобода з посиланням на голову фракції «Блок Петра Порошенка» Артура Герасимова.

Він заявив, що власник телеканалу “1+1”, бізнесмен Ігор Коломойський “керується почуттям помсти” після втрати “Приватбанку” та “прагне не допустити перемоги на президентських виборах Петра Порошенка”.

Чорнопіарівська вакханалія, грубе порушення елементарних норм журналістської професії, які панують на каналі уже протягом кількох місяців, не дозволяють нам робити вигляд, ніби то є журналістика. Канал дедалі більше вражає кількістю брехні, упередженої, заангажованої інформації, і участю у передвиборчий кампанії на боці тих кандидатів, яких підтримує власник каналу”, – наголосив Герасимов.

Лідер президентської фракції додав, що телеканал “вже не стидається позичати фейки і штампи, що продукуються московськими каналами”.

Коментарів з боку керівництва “1+1” станом на зараз ще немає.

Syla.news

Коментувати

157 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up