Затулив "Сонце Нації": особистого фотографа Кім Чен Ина звільнили та виключили з партії

Затулив “Сонце Нації”: особистого фотографа Кім Чен Ина звільнили та виключили з партії

Персонального фотографа лідера КНДР Кім Чен Ина відсторонили від виконання обов’язків та позбвили членства у правлячої Трудової партії (ТПК). Провина фотографа в тому, що, на думку північнокорейського керівництва, він знімав лідера занадто близько.

Про це пише Громадське з послианням на південнокорейське видання Daily NK, яке в свою чергу оперує інформацією від власного, неназваного джерела з Пхеньяну.

Фотографа на прізвище Рі звільнили, вигнали з партії та позбавили членства у  Корейської студії художнього кіно «за образу вищої гідності». Цей чоловік зокрема був особистим фотографом Кім Чен Ина під час зустрічі з президентом США Дональдом Трампом у В’єтнамі.

За інформацією південокорейських журналістів, 10 березня з причини «надмірної завзятості» Рі підійшов неприпустимо близько до Кім Чен Ина. Це відбулося під час участі лідера КНДР голосуванні  до Верховного народного зібрання.

Відповідно до урядових вимог, Кім Чен Ина  заборонено знімати ближче, ніж з двох метрів. Рі порушив цю умову і на короткі  три секунди затулив лідера, що було розцінене як приниження його гідності.

Syla.news

Коментувати

228 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up