Продав ліки без рецепту - маєш кримінальну відповідальність. Нова ініціатива Супрун.

Продав ліки без рецепту – маєш кримінальну відповідальність. Нова ініціатива Супрун.

Міністерство охорони здоров’я України пропонує суттєво збільшити штрафні санції, і впровадити кримінальну відповідльність для осіб,  які продають ліки без рецепту.

Про це повідомляє Громадське, з посиланням «Радіо Свобода», у ефірі якого дану тезу озвучила виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Супрун заявила, що наразі штраф у 120 гривень, яким карають аптеки за продаж ліків без рецепту, їх абсолютно не лякає, та не є ефективним інструментом у боротьбі з цим явищем.

«Для них це дешевше, щоб мати бізнес, ніж дотримуватися закону. Зараз Держлікслужба розробляє зміни до закону. І ми підвищуємо цей штраф. І ми також будемо ставити кримінальну відповідальність за те, що видають ліки без рецепта», — повідомила Супрун.

Очільниця МОЗ наголосила, що у першу чергу звернути увагу необхідно на вільний  продаж антибіотиків, адже, за її словами, неправильне застосування цих ліків є «великою проблемою».

Нагадаємо, що раніше Уляна Супрун запропонувала легалізувати маріхуану в медичних цілях.

Syla.News

Коментувати

280 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up