Порошенко про візит Бойка й Медведчука до Москви: Побігли плазувати перед Путіном

Порошенко про візит Бойка й Медведчука до Москви: Побігли плазувати перед Путіном

Президент Петро Порошенко заявив, що візит кандидата у президенти Юрія Бойко, та кума Путіна, бізнесмена Віктора Медведчука, це ознака консолідації антиукраїнських сил.

За інформацією Української Правди, цю заяву Порошенко зробив на засіданні Ради регіонального розвитку в Чернівцях, коментуючи візит Бойка та Медведчука у Москву, та їх переговори з  прем’єром Росії Дмитром Медведєвим цієї п’ятниці.

“Ви бачили вчора новини й відео з Кремля. Побігли до Путіна. Вони економіку обговорюють! Вони обговорюють повісити знову Україну на російську газову голку. Вони вже союзи обговорюють, які будуть створені після президентських і парламентських виборів. І вони зараз вже стверджують, що вони всі об’єднаються. Проти кого вони об’єднаються? Проти України, проти кожного з нас”, – зауважив Порошенко.

За словами президента, не зумівши  “прорвати фронт” на Сході України, президент Росії Володимир Путін “не соромиться підірвати нашу єдність зсередини”.

“Що вони поїхали туди вимолювати, які економічні інтереси? Що вони зі сльозами на очах, простягнувши руку, поповзли на колінах і просили у Путіна? Ці поповзли, а інші тут з екранів телебачення інформують, що вони тут стануть на коліна і будуть плакати. Хочу нагадати всім – Москва сльозам не вірить”, – заявив Петро Порошенко.

Syla.news

Коментувати

234 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up