У російському Татарстані бюджетникам заборонили на роботі використовувати електрочайники, та зарядні пристрої для телефонів

У російському Татарстані бюджетникам заборонили на роботі використовувати електрочайники, та зарядні пристрої для телефонів

За інформацією Громадського, з посиланням на місцеві ЗМІ, у Балтасинському районі Республіки Татарстан, місцеве керівництво заборонило працівникам муніципальних бюджетних установ заряджати мобільні телефони та електрочайники на роботі з міркувань економії.

Документ, що підтверджує дану новацію, був опублікований місцевими ЗМІ. У ньому вказано, що очільники муніципальних установ зобов’язані створити журнали щомісячного обліку електроенергії.

«Також прошу взяти на особливий контроль питання економії електроенергії та запровадити заборону на підключеннях зарядних пристроїв особистих мобільних телефонів, смартфонів та електричних чайників (поза приміщеннями харчування) у будівлі установи», — вказано у документі.

Однак, після великого розголосу у ЗМІ, влада району скасувала цю заборону.

Syla.news

Коментувати

387 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up