Закон притягання: магія наших думок

Вчені виявили діри в нашій галактиці (ФОТО)

Астрономи виявили в галактиці Чумацький Шлях два вихлопних канали, які є на відстані в 28 тисяч світлових років від Землі.

Про це повідомляє POLITEKA.

На думку вчених, через ці канали викидується зайва енергія, яка дає життя новим зіркам.

«Ми припускаємо, що вони є вихлопними отворами для всієї енергії, що виділяється в центрі галактики», – зазначив Марк Морріс, професор астрономії та астрофізики в Каліфорнійському університеті.

Всі галактики є гігантськими зірковиробничими фабриками, але їх продуктивність може варіюватися в широких межах – від однієї галактики до іншої і навіть протягом життя кожної галактики.

Читати також:  NASA знайшли нову сполуку, утворену після Великого вибуху

Одним з механізмів регулювання швидкості утворення зірок є джерело матерії і енергії. І чорна діра, яка ховається в центрі галактики, грає в цьому не останню роль.

«Зореутворення визначає характер галактики. І це те, що нас хвилює, тому що зірки виробляють важкі елементи, з яких зроблені планети – і життя », – зазначив учений.

Щоб краще зрозуміти, що відбувається з цим потоком енергії, Морріс і його колеги направили супутник XMM-Newton Європейського космічного агентства, який реєструє космічне рентгенівське випромінювання, до центру Чумацького шляху.

Читати також:  Вчені вперше покажуть фото чорної діри

Вчені виявили діри в нашій галактиці (ФОТО)

У результаті дослідники виявили два потоки рентгенівських променів – димові труби центру галактики – тягнуться в протилежних напрямках від центрального вузла галактики. Кожен шлейф починається в межах 160 світлових років від надмасивної чорної діри і охоплює понад 500 світлових років.

З’єднуються «вихлопні труби» в районі Бульбашок Фермі, розташованих над і під центром галактики. Передбачається, що вони працюють, як канали подачі високошвидкісних частинок.

Нагадаємо, вчені з Канарського інституту астрофізики вдруге за історію людства сфотографували “Хрест Ейнштейна”.

Коментувати

289 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up