Що робити при отруєнні в закладі громадського харчування: поради експерта

Тривожний дзвінок. Посли країн G7 написали Авакову про загрозу “екстремістських рухів”.

Посли країн “Великої сімки” (G7) скерували листа міністрові внутрішніх справ України Арсенові Авакову із застереженням стосовно ймовірного зриву виборів і небезпеки діяльності “екстремістських рухів” в Україні.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Як йдеться у статті, «Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода (RFE/RL) здобуло копії двох листів, що були підготовані Групою послів G7 з підтримки реформ в Україні, до якої входять дипломати з Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Великобританії та США.

У листі, адресованому Авакову від 15 березня, амбасадорка Франції,  Ізабель Дюмон, від імені своїх колег з дипломатичних представництв інших держав G7, заявила, що «група G7 стурбована екстремістськими політичними рухами в Україні, насильницькі дії яких тривожать».

«Вони залякують українських громадян, намагаються узурпувати роль Національної поліції в гарантуванні безпеки виборів і завдають шкоди національній та міжнародній репутації українського уряду», – пише Дюмон.

За словами амбасадорки, лист англійською та українською мовами відправили в Міністерство внутрішніх справ України того ж дня. Речник МВС Артем Шевченко підтвердив Радіо Свобода, що Аваков його отримав.

Журналіст Крістофер Міллер у своїй статті пише про «тонке, завуальоване посилання на «Національний корпус» і «Національні дружини» в листі, про який розповіла французька дипломатка.

Як відомо, «Національні дружини» пов’язані з полком «Азов» (полк є автономною частиною Нацгвардії України – ред.) та партією «Національний корпус», які сповідують праворадикальну ідеологію. «Нацдружини» називають своєю метою забезпечення порядку на вулицях, але саме вони неодноразово вдавалися до силових методів. В останні кілька тижнів Національні дружини відзначилися масовими сутичками з првоохороними органами у Києві, Черкасах, Івано-Фрнківську, та спробі зриву зустрічей президента Порошенко з виборцями у зазначених містах, а також в Полтаві та Житомирі.

Syla.news

 

Коментувати

752 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up