Сесія ООН: Україна знає, як боротися з новими психоактивними речовинами

Сесія ООН: Україна знає, як боротися з новими психоактивними речовинами

21 березня у Відні в рамках 62 сесії Комісії ООН з наркотичних засобів українська делегація провела паралельний захід щодо протидії новим психоактивним речовинам в нашій країні.

Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я України.

На заході проінформували про роль Міністерства охорони здоров’я України, Національної поліції України та Служби безпеки України в протидії незаконному обігу нових психоактивних речовин.

Читати також:  Львівські медики вивчали новий механізм фінансування лікарень

За своїми властивостями та структурою вони є аналогами заборонених наркотичних засобів і психотропних речовин. У нашій країні наразі немає законодавчого механізму оперативного виявлення і встановлення національного контролю за обігом таких речовин.

Як наслідок, Міністерство охорони здоров’я України спільно з Національною поліцією України та Службою безпеки України розробили порядок віднесення засобів і речовин до аналогів наркотичних засобів і психотропних речовин, що ґрунтується на подібностях хімічної структури.

Читати також:  Вчені попереджають про нову світову епідемію

Нагадаємо, Глава Міністерства охорони здоров’я України Уляна Супрун висловилася на підтримку використання марихуани у медичних та наукових цілях.

Syla.news

Коментувати

238 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up