Польща вимагає у РФ звільнення  українських політв'язнів

Польща вимагає у РФ звільнення українських політв’язнів

МЗС Республіки Польща вимагає у Кремля негайного звільнення українця Павла Гриба, якого суд країни-агресора засудив до 6 років загального режиму за “схиляння до тероризму”, а також інших українських “в’язнів сумління”, які захоплені Росією.

Про це йдеться в офіційній заяві, опублікованій на сайті міністерства.

“Ми дуже стурбовані винесенням вироку для 20-річного українця Павла Гриба, який був підступно викрадений на території Білорусі у серпні 2017 року Федеральною службою безпеки Росії”, – заявляють польскі дипломати.

“Ми вимагаємо звільнення як Павла Гриба, так і всіх інших українців, які незаконно затримані Росією, а до того часу – забезпечити їм необхідну медичну допомогу і зв’язок із сім’ями”. Саме на критичний стан здоров’я Павла Гриба, що може загрожувати життю юного українця, наголошують у польскому МЗС, адже утримання під вартою особи, яка потребує термінової операції на серці, можна трактувати як абсолютно антигуманий крок.

Нагадаємо, Павло Гриб був викрадений росіянами на території Білорусі у 2017-у році. Укрїнцеві інкремінують сихляння до терорзиму російської школярки Тетяни Єршової. Сам Павло категорично відкидє будь які звинувачення, але попори зверення Європейського суду з прав людини, та візитів української обмудсменки Людміли Денісової, його і надалі продовжують тримати під вартою, та не дають можливості зустрітитися з українськими дипломатами.

 

Syla.news

Коментувати

183 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up