На Львівщині знову палають пожежі (Відео)

На Львівщині знову палають пожежі (Відео)

На Львівщині палії сухостою знову взялися за старе. Не зупиняють порушників ні штрафи ні попередження. Цього разу журналісти ІА “Syla.News” стали свідками масштабної пожежі поблизу села Домажир, що в Яворівському районі Львівської області.
На місце події викликали бригаду ДСНС, адже загасити таку пожежу власними силами просто не можливо.

І вкотре Державна служба України з надзвичайних ситуацій застерігає:

Варто пам’ятати, що локалізувати загорання та гасити пожежу сухої трави на відкритих територіях непросто, оскільки швидкість поширення вогню висока. Коли ж таке трапляється поблизу населених пунктів, існує велика ймовірність перекидання полум’я на житлові та господарські споруди. Виїзди на гасіння загорань сухої трави, залишків листя завдає чималих матеріальних втрат. Страждає від таких випадків і навколишнє середовище.

Ще один украй небезпечний фактор спалювання сухої трави, попереджають ДСНС, – їдкий чорний дим. Для людей, схильних до алергій, опинитися у зоні згоряння сухостою дуже небезпечно. Та найстрашнішим випалювання трави є в зоні міста, де на ґрунті і рослинах осідають важкі метали. Вдихаючи дим, люди отруюють свій організм. Крім того, спалюють не просто траву в містах, але й сміття, серед якого чимало пластику. На сільських полях можуть вигоряти залишки отрутохімікатів, які використовують для обробки ґрунтів чи рослин. Небезпечні продукти згоряння вітер здатен переносити на великі відстані, відтак можуть постраждати не лише безпосередньо палії.

Коментувати

1014 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up