Гриценко викликає Зеленського на дебати

Гриценко викликає Зеленського на дебати

Кандидат у президенти Анатолій Гриценко закликав іншого кандидата, поточного лідера президентського рейтингу Володимира Зеленського провести дебати у прямому ефірі.

Про це він написав на своій сторінці у  Facebook.

“Я публічно закликаю Володимира Зеленського вийти зі мною на прямі дебати, і не самого, а зі своєю п’ятіркою і поговорити про ключові проблеми, які хвилюють людей. Я не знаю, хто переможе на цих дебатах, але люди повинні почути відповіді, а не купувати кота в мішку”, – написав Гриценко.

Також, він зазначив, що єдина його умова для подібних дебатів з Зеленським – це прямий ефір. Він готовий до дебатів  на будь-якому телеканалі з будь-якими ведучими.

 

Керівник виборчого штабу Зеленського Іван Баканов в інтерв’ю BBC News Україна запевнив, що Зеленський готовий приходити на політичні ток-шоу і може відповідати на питання в прямому ефірі. “Думаю, він може з’явитися у прямому ефірі до першого туру”, – заявив керівник штабу. Разом з тим, раніше, політконсультант Зеленського Дмитро Розумков, у інтерв’ю інформаційному порталу PolitekA заявляв, що: “Якщо просто поговорити у форматі дебатів, то думаю, це нецікаво ні українському народові, ні Зеленському зокрема”. Власне, впродовж передвиборчої кампанії, Володимир Зеленський жодного разу так і не з’явився у жодному ток-шоу особисто.

 

Syla.news

 

Коментувати

265 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up