ЄС погодився на відтермінування Brexit

ЄС погодився на відтермінування Brexit

У ніч на 22 березня Європейський Союз під час саміту в Брюсселі погодився перенести вихід Великої Британії з його складу.

Про це повідомляє Deutsche Welle

Прохання уряду Британії призначити кінцеву дату на кінець червня не задовільнили. Натомість погодилися на перенесення терміну виходу Сполученого Королівства на 22 травня. Проте цей термін буде дійсним лише за умови підтримання Палатою громад британського парламенту угоди між Великобританією та ЄС за листопад 2018 року.

Читати також:  Хто такий Джеремі Хант, новий глава МЗС Великої Британії

Якщо схвалення угоди не відбудеться, можливим стає два варіанти: відкладений до 12 квітня вихід без жодної угоди  або скасування виходу Великої Британії з ЄС.

Як зазначила прем’єр-міністерка Сполученого Королівства Тереза Мей, Британія швидше погодиться на «жорсткий Brexit», аніж на те, щоб залишитися в Союзі. Вона аргументує таку позицію результатами референдуму 2016, згідно з якими переважна більшість британців обрали Brexit.

Читати також:  Садовий обговорив з посолкою Британії небезпеку будівництва «Північного потоку-2»

Нагадаємо, у березні, члени Палати громад у Великобританії проголосували за те, щоб Великобританія не могла вийти з ЄС без попереднього укладення угоди з Брюсселем.

Syla.news

Коментувати

189 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up