Угорщина закуповуватиме газ в обхід України

Угорщина закуповуватиме газ в обхід України

Міністерство закордонних справ Угорщини заявило, що новий договір з Газпромом передбачає закупівлю газу не з газотранспортної системи України, а з Австрії.

Про це повідомляє Громадське.

Такі дії Угорщини міністр закордонних справ Петер Сійярто пояснює необхідністю збереження енергобезпеки. Держава хоче уникнути проблем у разі непідписання нового договору про транзит з 2020 року між Україною та Росією, унаслідок якого постачання газу в Європу через Україну може припинитися.

Угорщина планує купувати газ не лише через Австрію, а й з «Турецького потоку», коли Росія доведе його до кордонів країни. Завершення будівництва «Турецького потоку» заплановане на період після 1 січня 2020 року, тобто після закінчення дії контракту на транзит між Україною та Росією.

Нещодавно Болгарія також заявила про можливість своєї відмови від українського транзиту газу.

Згідно з повідомленням Газпрому, «Північний потік-2», який будують в обхід України, готовий на третину.

Транзит російського газу через газотранспортну систему України є однією з найбільших статей експорту послуг. Втрата Україною транзиту призведе до втрати значної частини валютного доходу.

Нагадаємо, що в грудні суд Нью-Йорка погодився з вимогами «Нафтогазу» щодо «Газпрому».

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Угорщина планує розробити план і після 2020 року профінансувати будівництво нового мосту в Україну через річку Тиса, неподалік українського міста Чоп.

 

 

Коментувати

176 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up