У Львові виправлятимуть помилки,  допущені під час проектування трамвайних зупинок

У Львові виправлятимуть помилки, допущені під час проектування трамвайних зупинок

У Львівській міській раді приступили до виправлення помилок у проектуванні трамвайних зупинок, які не сумісні із трамваями та є не комфортними для пасажирів.

Міський голова Львова Андрій Садовий створив робочу групу, яка має напрацювати оптимальну висоту платформ на трамвайних зупинках і їх типове облаштування.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич.

“Ділюся новинами щодо зупинок, побудованих із порушенням українських нормативів, платформи яких вищі, а ніж перша сходинка трамваїв – як тих, що приїхали із Берліна, так і тих, що роками їздять по Львову, – наголошує депутат. – Зокрема, зупинка з підвищеною платформою “Приміський вокзал” на вулиці Чернівецькій. Отримав відповідь від в.о. голови Залізничної райадміністрації пана Герича, який повідомив, що ця зупинка із підвищеною платформою була збудована у 2014 році взагалі без виконання проектно-кошторисної документації. Будівництво проводилося на основі протоколу №13 комісії із доступності міського середовища у місті Львові від 8 липня 2014 року. Цікаво, що у самому протоколі вказано той документ, який нормує висоту платформи не більше 30 см”.

За його словами, є технічні проблеми і на трамвайній зупинці по вулиці Дорошенка.

“Від заступника міського голови з питань ЖКГ Сергія Бабака отримав відповідь про те, що повторна експертиза проектної документації по зупинках “вулиця Дорошенка” вилучена слідчими Національної поліції для вивчення у справі, щодо закупівлі трамвайних вагонів, – інформує пан Ігор. – Керівник слідчого управління ГУ Нацполіції у Львівській області Самарчук повідомив, що моє звернення, щодо порушення Державних будівельних норм при будівництві трамвайних зупинок на вулиці Дорошенка долучене до матеріалів кримінального провадження з приводу неналежного виконання службовими особами Львівської міської ради та ЛКП “Львівелектротранс” при закупівлі 30 трамваїв із Німеччини. Пан Самарчук також повідомив, що у цьому кримінальному провадженні  призначено ряд судових експертиз”.

Минулого тиждня міська влада потішила тим, що накінець зайнялася питанням виправлення помилок у проектуванні трамвайних…

Опубліковано Igor Zinkevych Понеділок, 18 березня 2019 р.

Нагадаємо,  раніше ІА Syla.News повідомляла, що трамвайна лінія на Сихів, яку відкрили восени 2016 року  зведена з певними технічними порушеннями та недоліками.

Олена АШІОН для Syla.News

Коментувати

1055 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up