Завершено ремонт вул. Піскової

Завершено ремонт вул. Піскової

Ремонт вул. Піскової завершений – 28 березня її повністю відкривають для проїзду транспорту.

Капітальний ремонт вул. Піскової (на ділянці від вул. Лісної до вул. І. Крип’якевича), який розпочався влітку 2018 року, проводився згідно з розробленим проектом ЛКП «Інститут просторового розвитку». Проект пройшов опрацювання і обговорення. Відповідно до проекту, спочатку підрядна організація на замовлення ЛМКП «Львівводоканал» провела заміну каналізації та водопроводу. Тоді інша підрядна організація на замовлення Личаківської районної адміністрації провела роботи з облаштування дорожнього покриття.

Про це повідомляє прес-центр ЛМР.

Насамперед було замінено водопровідні і каналізаційні мережі, адже колекторам, які там прокладені, було вже більше 100 років. Як повідомляли у ЛМКП «Львівводоканал», реконструкція водопровідних і каналізаційних мереж на вул. Пісковій (на ділянці від вул. Лісна до вул. І. Крип’якевича), розпочалася влітку 2018 року. Вартість реконструкції мереж на вул. Пісковій становила 5 млн. 679 тис. грн.

Після завершення робіт, пов’язаних із заміною каналізаційних мереж, почалися роботи з облаштування дорожнього полотна та благоустрою.

Дорогу діагонально вистелено бруківкою, що знизить рівень шуму та вібрацій. Зроблено кишені для заїзду машин. Облаштовано парковки. Також зрізали кілька дерев, які були самосівами. На їх місці висаджено нові дерева. Тротуари на вулиці неперервні, в бічні вулички і подвір’я автівки заїжджатимуть через пандус. А щоб не перешкоджати пішоходам, деякі знаки встановлені на вигнутих опорах. Вартість ремонту вулиці більше 10 млн. грн (заміна інженерних мереж і облаштування дорожнього покриття).

Нагадаємо, що мешканці вул. Піскової відстоювали зелені насадження.

 

Syla.news

Коментувати

181 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up