ДФС: 40% мільйонерів України - це жінки

ДФС: 40% мільйонерів України – це жінки

Відповідно до даних Державної фіскальної служби, станом на березень 2019 року 40% українців, які задекларували дохід більше одного мільйона гривень – жінки.

Про це повідомила прес-служба ДФС, – передає “Еспресо”.

Кампанія з декларування доходів громадян, що були отримані у 2018 році, триває й досі і це ще не абсолютні цифри, зазначили в ДФС. Говорячи про березень 2019 року українці подали вже більше 100 тисяч декларацій про доходи.

Зараз доходи, що перебільшують 1 мільйон гривень, задекларували 1120 громадян, серед яких 40% – жінки віком від 18 до 78 років.

“Наймолодшою жінкою задекларовано дохід від успадкування майна, податкові зобов’язання визначено в розмірі 82,5 тис. грн”, – зазначають податківці.

Крім цього, відповідно до даних ДФС, найстаршому українському мільйонеру 83 роки, а наймолодшому – 18 років.

“Найбільшу суму оподатковуваних доходів – понад 500 млн грн – задекларував мешканець Дніпра за операціями отримання у дарунок майна від члена сім’ї першого ступеня споріднення”, – наголошують у ДФС.

Зазначимо, що впродовж січня поточного року 335 громадян України задекларували кошти, що перевищують один мільйон гривень. Минулого року майже п’ять тисяч громадянів України задекларували доходи в розмірі понад 1 мільйон гривень. Наймолодшому платнику податків виповнилося 7 років, а найстаршому – 99.

Читати також:  Виявили підозріли внески у звітах кандидатів у президенти

Нагадаємо, минулого року, Шевченківський районний суд м. Львова визнав винними двох працівників Управління поліції охорони у Львівській області у вчиненні адмінправопорушень, передбачених ч.1 ст.172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

Syla.news

Коментувати

207 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up