Черняк поскаржився на "львівських хлопців" та "Пупса-Шмупса" через знищення бізнесу

Черняк поскаржився на “львівських хлопців” та “Пупса-Шмупса” через знищення бізнесу

Український бізнесмен Євген Черняк заявив на події Ukrainian Business Marathon 2019, що державні концерни на кшталт “Укрспирту” постійно передають між головними корупціонерами країни. У своєму виступі він зазначив, що підприємство сьогодні знищують “львівські хлопці”, серед яких – відомі у львівському регіоні бізнесмени.

“Я коротко розповім про державний регулятор. Він, на жаль, є, він, на жаль, державний і страшенно корумпований. І це найголовніша проблема мого бізнесу… Купити сировину можна тільки за цією адресою, інших варіантів у нас нема”, – сказав голова наглядової ради холдингу Global Spirits, що володіють брендами Мороша, Shustoff та Хортиця Євген Черняк.

За його словами, державний концерн “Укрспирт” є лише перехідним знаменом – його постійно передають між головними корупціонерами країни “вони” намагаються на цьому заробляти. Своєю чергою, “вони намагаються робити це на нас”.

Читати також:  Львів на європейській карті ділової гостинності. Думки експертів (Коментарі)

Також Черняк додав, що рік тому до нього приходив працівник “Укрспирту”, який розповів, що компанією тепер керує, його словами кажучи, “якийсь Пупс-Шмупс”, ймовірно маючи на увазі львівського кримінального авторитета Ігора Кривецького.

“Я не знаю хто це такий”, – додав Євген Черняк.

Але коли у залі зазвучав гучний сміх і вигуки, він додав: “Я бачу, всі його знають. Він тут відомий персонаж”.

Черняк зазначив, що “вони” знищують бізнес, і це “велика наша проблема”.

Читати також:  "Про бізнес, навчання, любов до клієнта і коучинг" - Оксана Винницька

Також він підсумував, що тримається подалі від “будь-якої їхньої пропозиції”, хоча підтвердив, що вони – були.

 

(фото зі сторінки Євгена Черняка у Фейсбуці)

Syla.News

Коментувати

1100 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up