Як обрати вищий навчальний заклад розповіли на освітній виставці

Сьогодні, 21 березня у палаці Мистецтв відбулося відкриття VIІІ Міжнародної весняної виставки  «Вища освіта — 2019».  Це спеціалізована виставка українських та закордонних вищих навчальних закладів на теренах Західної України.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news

В межах заходу тривають консультації від представників українських та європейських університетів, численні презентації бакалаврських та магістерських програм, майстер-класи, профорієнтаційні тестування. За словами прес-секретаря освітньої експозиції Наталії Ліхновської, це можливість для старшокласників визначитися, який виш після закінченя школи варто обрати.

“Цьогорічна виставка відбувається восьмий раз. І ми дуже раді, що вона набирає більших масштабів. Вже відбулося урочисте відкриття. Тобто, вищі навчальні заклади з України і з-за кордону є представлені в нас на стендах. Кожен гість може підійти, поспілкуватися, дізнатися всі деталі, умови вступу на навчання в Україні та закордоном. Відвідувачами нашої виставки стали ті, хто хоче інвестивувати у свою освіту, тобто це учні старших класів, абітурієнти, а також студенти 3-4 курсів, щоб вони обирали собі виш для вступу у магістратуру. Крім цього, відвідувачами є батьки, які спільно зі своїми дітьми вирішують, куди варто йти вчитися”, – розповіла прес-секретар виставки Наталія Ліхновська.

Цьогоріч у експозиції взяли участь близько 65-ти вузів різних напрямків з України та з-за кордону. В тому числі, були представники польських вищихи навчальних закладів. Зокрема, представник польського університету Олександр Захарчук розповів про особливості їхнього вишу:

“Ми пропонуємо навчання на декількох напрямках таких, як психологія, філологія, право, журналістика. Також в нас вивчають дизайнерські напрямки, зокрема, графічний дизайн, фешн- та індустріальний дизайн. Для вступу у наш вищий навчальний заклад потрібен документ про середню освіту, також треба пройти співбесіду для підтвердження знання однієї з іноземних мов : польської або англійської. Якщо студент хочу вступити на дизайнерський дизайн, то ще потрібно подати портфоліо і відповісти на питання стосовно нього”, – зазначив Олександр Захарчук.

Також на освітній виставці були представлені українські вищі навчальні заклади. Представник Херсонської державної морської академії Марина Доценко розповіла про специфіку морської академії. Вона додає, що після закінчення навчання у морській академії дуже легко знайти роботу за спеціальністю:

“Наш університет дає найголовніше в нашій країні- чесно отримувати добру зарплатню. Після закінчення вузу більшість із них йде працювати в море. Працюють на іноземні та українські компанії. Робота – важка, але вона того варта. Тому що студенти, починаючи з третього курсу, йдуть на практику і вони заробляють дуже великі гроші. Вони можуть забезпечувати себе, свою родину і продовжувати навчання за власний кошт. Для вступу у наш навчальний заклад важливою є англійська мова, оскільки у майбутньому, працюючи на екіпажі потрібно обов’язково її знати, оскільки на екіпажі команда може складатися з представників різних країн. Також потрібно мати добрий фізичний стан, адже робота в морі є досить важкою”, – підкреслює Марина Доценко.

Зазначимо, що організаторами виставки є Міжнародний освітній центр за підтримки Львівської Торгово-Промислової Палати, Управління освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради,  Департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації та Львiвського мiського центру зайнятостi.

Читати також:  Виставка (не)означені у Львові

Нагадаємо, виставка відбуватиметься протягом 21-22 березня з 11 по 17 годину у палаці Мистецтв.

Syla.news

458 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up