У США посилять санкції проти Росії

У США посилять санкції проти Росії

У Державному департаменті США заявили про зміцнення санкцій проти Російської Федерації, якщо вона посилить свої зловмисні дії.

Про це заявив заступник помічника державного секретаря США Девід Пейман, повідомляє “Еспресо” з посиланням на “Голос Америки”.

Як зазначив Пейман, висока ціна, яку Росія вже заплатила внаслідок санкцій, додала суперечок між російськими олігархами, причетних до Кремля і самим Кремлем.

“Висока ціна, яку ми змусили заплатити Росію і російських олігархів, наближених до Кремля, внесла суперечки до їхніх внутрішніх відносин і відносин із владою, з самим Кремлем. Ми запроваджуємо санкції не лише з метою підвищити втрати, яких зазнає Росія, але і для того, щоб домогтися зміни поведінки”, -заявивв Пейман.

Він зазначив, що з цього питання ще в 2014 році у США “встановилася міцна трансатлантична єдність” з європейськими партнерами.

Читати також:  АТО: чотири обстріли, два поранених бійця

“Ми будемо тісно співпрацювати з нашими європейськими партнерами для забезпечення експоненціального ефекту шкоди від санкцій, а також, щоб на Росію було достатнього тиску і вона відчувала всю силу наслідків своєї зловмисної поведінки”, – ствердив Пейман.

Пейман додав, що у США та РФ є моменти співробітництва, де вони продовжують вести діалог, узгоджують спільні інтереси і працюють разом. Втім “з таких питань, як Крим, Україна, втручання в наші вибори ми повинні спочатку побачити позитивні зміни з боку Кремля”, перед тим, як розглядати будь-які зміни в політиці санкцій.

Читати також:  Американці рятуватимуть нас від холодної зими

Зазначимо, що Рада ЄС схвалила санкції проти Росії за агресію в Азовському морі, напад на українські кораблі та захоплення українських моряків. 20 березня Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО від 19 березня 2019 року “Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”.

Нагадаємо, що російські моряки, які приймали участь у Керченському інциденті, потрапили до санкційного списку Євросоюзу.

Syla.news

Коментувати

225 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up