У СБУ зафіксували втручання РФ у вибори в Україні

Служба безпеки України повідомила про активізацію втручання спецслужб Росії у вибори в Україні. Про це зазначається в оприлюдненому 21 березня повідомленні, це відбувається «через використання соціальних мереж для маніпулятивного впливу на електоральні настрої українських користувачів мережі інтернет».

«З кінця 2018 року напрямки інформаційного впливу з боку російських «кураторів» змістилися у площину масового поширення тенденційної інформації щодо неможливості проведення в Україні чесних виборів президента, а також розпалювання міжконфесійної ворожнечі на тлі отримання українською церквою томосу. Разом із тим російські спецслужби продовжують використовувати вектор розповсюдження пропагандистських матеріалів антидержавного змісту», – повідомляє прес-служба СБУ.

Працівники СБУ заявили щодо припинення діяльності «розгалуженої мережі антиукраїнських інтернет-агітаторів, до складу якої входило четверо мешканців Миколаєва та четверо одеситів».

«Учасники мережі поширювали в регіональних та загальнодержавному сегментах мережі інтернет матеріали із ознаками сепаратистського змісту, спрямовані на штучне загострення суспільно-політичної ситуації в регіоні напередодні та під час президентських виборів у країні. За кураторства російської сторони зловмисники поширювали у соцмережі «Вконтакте» через спільноти антиукраїнського спрямування, «News-Front Новороссия Юго-Восточный фронт», «Республика новороссия антимайдан» інформаційні матеріали з ознаками закликів до зміни меж державного кордону України», – стверджують в українській спецслужбі.

Зазначимо, що в кінці лютого Служба безпеки України повідомляла, що її працівники передбачили масову кібератаку на комп’ютерне обладнання, яке забезпечує роботу офіційного інтернет-сайту Центральної виборчої комісії. В СБУ додали, що перевіряють ймовірну причетність до організації кібератаки російських спецслужб і підконтрольних їм хакерських угруповань.
Нагадаємо, у лютому Служба безпеки України запропонувала заблокувати ще 100 сайтів, які «пропагують російську ідеологію».
Syla.news
247 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up