Світові знаменитості Флорі, Проу, Бйонді та Вехбе проведуть лекції з сучасного мистецтва  у Львові

Світові знаменитості Флорі, Проу, Бйонді та Вехбе проведуть лекції з сучасного мистецтва у Львові

Lviv Art Days — проект, створений за аналогом світових тижнів мистецтва, метою якого є презентація та промоція українських художників в межах міжнародних мистецьких заходів, які відбуваються у Львові з 20 по 23 березня у музейно-культурному комплексі «Львіварня».

Львівський тиждень мистецтв у Львові відбувається уже вдруге. Минулого року він був частиною міжнародних митецьких заходів, а тепер приймає гостей як самостійний проект .

В межах проекту відбудуться лекції почесних гостей –  італійського фотографа Фабіо Флорі на тему фотореконструкції , «батька настінного графіті», француза Хавьєра Проу (Блек ле Рат), італійського кінокритика Беньяміно Бйонді та навіть лекція ліванського скульптора Набіля Вехбе.

Почесним гостем Lviv Art Days  стане Хевьєр Проу ( Блек Ле Рат ) – всесвітньо відомий французький графіст. Цікаво, що Блек Ле Рат  – це псевдонім, першу частину якого він узяв із коміксу та замінив останню частинку Рет на Рат, адже Рат – це зашифроване «арт» ( з англ. – мистецтво) . І також в перекладі частина Рат означає щур. Цим він вирішив підкреслити велику їхню кількість у Франції.

Світові знаменитості Флорі, Проу, Бйонді та Вехбе проведуть лекції з сучасного мистецтва  у Львові
Хав’єр Проу ділиться думками щодо сучасногомистецтва

На Lviv Art Days митець розповість про власне бачення графіті крізь призму життя, адже коли він тільки почав захоплюватись цим напрямом, графіті ще не було таким популярним. Також в якості подарунку для Львова, митець розмістить трафаретне графіті на одній із стін міста.

Ще одна унікальна особистість, що відвідала Львів –  це італієць Фабіо Флорі, який славиться талантом до фотореконструкцій. Серед його робіт – сучасні інтерпретації класичних творів мистецтва. Найвідомішою роботою Фабіо є відтворений портрет молодого Вінсента Ван Гога .

Тому на Львівському тижні мистецтв фотохудожник розповість про унікальну техніку реалістичного відтворення людей.

Також презентуватиме свою лекцію також критик японського кіно Беньяміно Бйонді.  Він не тільки відомий італійський кінокритик, а й  письменник та  «режисер, який не відбувся » – так митець називає кінокритиків, хоча їх професію вважає важкою та відповідальною.

Світові знаменитості Флорі, Проу, Бйонді та Вехбе проведуть лекції з сучасного мистецтва  у Львові
Беньяміно Бйонді – посередині, Фабіо Флорі – справа

Цікаво, що він полюбляє сучасну американську поезію, а от італійську називає занадто психологічною.  Надихається повсякденними речами і «бачить красу у простоті».

Ліванський митець Набіль Вехбе буде презентувати свої скульптури на Lviv Art Days. На прес-конференції від показав свій останній твір мистецтва «Символ дружби України та Лівану». Вважає мистецтво своїм найкращим другом і супутником по житті, тому готовий ділитися своїм досвідом.

Світові знаменитості Флорі, Проу, Бйонді та Вехбе проведуть лекції з сучасного мистецтва  у Львові

Зазначимо, Lviv Art Days проходить двічі на рік за форматом фестивалю-ярмарку, завданням якого, в першу чергу, є популяризація сучасного українського мистецтва, сприяння комунікації між художниками, галеристами, поціновувачами мистецтва та потенційними клієнтами.

Маргарита Пашкова,  Syla.news

 

Читайте більше:

Як обрати вищий навчальний заклад

Коментувати

306 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up