Агропромисловий форум відкрили у Львові

Агропромисловий форум відкрили у Львові

У рамках заходу відбулася панельна дискусія щодо розвитку органічного виробництва. Також була представлена виставка аграрної продукції близько 150 українських торгових марок. 

Про це повідомляє кореспондент Syla.News.

На вулиці поблизу міжнародного аеропорту “Львів” можна оглянути агротехніку та придбати органічні продукти харчування. Аграрії обговорюють про  інструменти фінансування, кластерні ініціативи та про впровадження сучасних технологій з альтернативної енергетики, переробки відходів та очищення води.

Декотрі представники агрокомпаній стверджують, що в Україні недостатньо можливостей для розвитку молодих фермерів.

“Усі програми (розвитку галузі – ред.), які написані, вони написані для великих компаній. Для них потрібен обіг, потрібна застава і немаленькі доходи. Цими програмами малий фермер не може” , – зазначив засновник однієї з українських агрокомпаній Микола Стецьків.

Другий день – 22 березня – буде присвячений гастрономічному туризму. А також відбудеться нагородження лідерів аграрної галузі Львівщини. 

“Агропорт” – це щорічний форум підтримки фермерства та сільгоспвиробників України та Східної Європи. Проходить з 2015 року за участі Продовольчої та сільскогосподарської організації ООН (ФАО) у рамках Всесвітнього дня продовольства. 

Нагадаємо, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 21 березня прибув з робочим візитом до Міжнародного аеропорту “Львів”.

Коментувати

265 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up