Зінкевич: "Трамвайна лінія на Сихів зведена халтурно"

Зінкевич: “Трамвайна лінія на Сихів зведена халтурно”

Трамвайна лінія на Сихів, яку відкрили восени 2016 року (колія проходить від вулиці Стуса до проспекту Червоної Калини) зведена з певними технічними порушеннями та недоліками.

Про це повідомив Syla.News депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич, який отримав відповідь на запит від львівської мерії.  У документі чиновники підтвердили припущення експертів про технічні недоліки мережі проекту “Трамвай на Сихів”.

“ЛКП “Львівелектротранс” та “Львівавтодор” частково визнали  свою вину у виникненні недоліків, – наголошує депутат. – Підтвердилося моє припущення, що проект був розроблений ще до введення в дію нової редакції ДБН В.2.3-18:2007 “Споруди транспорту. Трамвайні і тролейбусні лінії. Загальні вимоги до проектування”, відповідно є відхилення від норм. Частина проектних рішень не проходила експертизи, а лише погоджувалася консультантами ЄБРР, які, вочевидь, не достатньо досконало знали норми українських ДБН та інших нормативів, тому і погодили низку невідповідних рішень. Трамвайну колію “підганяли” під трамваї “Електрони”, а не чеські “Татри”, тому і “напороли” дурниць”.

Тим часом, у “Львівелектротрансі” визнають, що на новій трамвайній лінії на Сихів за два роки із введення в експлуатацію відбулося 18 випадків поломки пантографів, але 8 із них “Львівелектротранс” відніс на вину депо.

“Також у”Львівелектротрансі” кажуть, що на Сихів планували випуск тільки “Електронів”. Але тут питання в іншому- а як же інтереси людей із інвалідністю?”, – міркує Ігор Зінкевич.

Зазначимо, раніше  Syla.News повідомляла про додаткові зупинки поїздів на період ремонту площі Двірцевої.

Коментувати

2650 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up